П`ятниця, 19.04.2024, 15:45
Ансамбль танцю "Сузір'я"
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
Категорії розділу
З досвіду роботи керівника гуртка [3]
Конспекти занять [5]
Сценарії виховних заходів [13]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 73
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » З досвіду роботи керівника гуртка

Методичні рекомендації щодо організації хореографічної діяльності з дитячим колективом
30.01.2015, 09:27

План

 

 Вступ

1. Поради щодо проведення перших занять з ритміки та хореографії з дітьми старшого дошкільного та молодшого шкільного віку.

 

2. Організація та проведення перших занять з новачками у хореографічних гуртках.

 

3. Вимоги до зовнішнього вигляду, одягу та взуття. Обладнання класу до занять.

 

Висновки

Вступ

             У системі виховання дітей одне з найважливіших місць посідає мистецтво хореографії, яке ефективно впливає на всебічний і гармонійний розвиток особистості. Про естетичне значення танцю розмірковували ще давньогрецькі філософи й письменники - Платон, Аристотель, Плутарх, Лукіан, що склав цілий трактат « Про танець», який дійшов і до наших днів. Засобами танцювального мистецтва прищеплюється любов до всього красивого, витонченого. Набуття правильних і міцних танцювальних навичок, участь у виконанні танців, творчий підхід до створення образів, бесіди педагога з дітьми - все це розвиває в дитині естетичне сприйняття світу, любов до мистецтва, виховує загальну культуру, формує правильні критерії оцінки мистецтва танцю. Саме така мета стоїть перед педагогами хореографії, оскільки естетичне виховання треба починати у ранньому віці. У процесі активного опанування мистецтвом танцю формується художній смак дітей: вони починають помічати й сприймати прекрасне не тільки в мистецтві, а й у житті.

         В наш час дуже важливою та актуальною стає робота хореографічних гуртків при школах та позашкільних закладах дитячої творчості. Спостерігається постійний ріст кількості дитячих пришкільних хореографічних колективів - ансамблів, студій, театрів - і збільшення їх учасників. Цікаво, що діти, які найбільш зайняті репетиціями і виступами показують найбільш високі результати успішності в школі. Таким чином, творчі заняття роблять стовідсотковий позитивний вплив на успіхи в освітній діяльності. Важливою умовою стабільності творчого росту колективу залишається правильно організований процес педагогічної  роботи.

Педагог - хореограф повинен особливу увагу  приділяти проведенню перших занять  хореографії з дітьми старшого дошкільного та молодшого шкільного віку. Адже від цього залежить подальша успішність вихованців. 

Для детальнішого ознайомлення натисніть  Викачати з сервера

Категорія: З досвіду роботи керівника гуртка | Додав: SUZIRYA
Переглядів: 1997 | Завантажень: 17 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Вхід на сайт
Пошук
Друзі сайту
  • Полтавський  РБДЮТ
  • Гурткова робота РБДЮТ
  • Зразковий художній колектив "Козачата"
  • Copyright MyCorp © 2024
    Зробити безкоштовний сайт з uCoz